Захистити Україну від ворога може лише українська армія, тому її треба озброювати і добре забезпечувати. В найближчий час, на жаль, на НАТО розраховувати не варто, проте поглиблювати військову співпрацю з НАТО та країнами-партнерами обов’язково потрібно.

Ніяка євроінтеграція чи союз з Росією не зроблять Україну процвітаючою країною, де комфортно і заможно живуть всі її громадяни. Потрібно розбудовувати незалежність та розвивати стосунки з усіма країнами на взаємовигідних умовах, а не на шкоду Україні, в угоду політичним інтересам, як це було і продовжується зараз.

Головним внутрішнім ворогом України є олігархи, які підкуповують політиків і чиновників, впливають на владу через свої «кишенькові ЗМІ», обкрадають державні підприємства, недоплачують мільярди податків, грабують українців через завищені тарифі на газ, вугілля та електрику.

Ніякі реформи і розвиток економіки неможливі до тих пір допоки в країні не будуть ефективно працювати правоохоронні органи та суди, які забезпечать виконання законів та невідворотність покарання за їх порушення для всіх, незалежно від посади та кількості грошей.

Підвищення рівня життя людей неможливе допоки не почне розвиватись економіка для чого потрібно знизити податки та бюрократичний тиск на бізнес, а також запустити систему державної підтримки національного виробника.

Лібералізм (ринок все розсудить) вже довів свою хибність – тотальна монополізація, штучне підвищення цін, імпортні товари знищують національного виробника, багаті багатіють, середній клас бідніє, а бідних стає все більше і вони стають ще біднішими. Держава повинна активніше, проте розумно, втручатися в регулювання економіки для балансування перекосів вільного ринку – захист та сприяння національному виробнику, зменшення бідності та більш справедливий розподіл національного багатства в суспільстві. Держава не повинна за «копійки» розпродавати великі підприємства, які можуть бути високоприбутковими, а налагодити їх ефективну роботу, жорстко контролювати менеджмент і отримувати дивіденди в державний бюджет.

Також неможливі ефективні реформи систем охорони здоров’я, освіти, захисту довкілля, культури тощо допоки не буде сильної та розвинутої економіки, яка наповнює грошима державний бюджет та захисту закону і справедливого суду.

Детальна програма знаходиться в процесі розробки, якщо у Вас є пропозиції, надішліть їх нам.

Політична партія «Успішна Україна» – це нова українська партія, яка знаходиться в процесі формування, як організаційно так і програмно, проте у нас вже визначені ідеологічні орієнтири та цінності, яких ми будемо завжди дотримуватися.