У четвер, 9 березня, Міністерство у справах ветеранів України уклало Меморандум про співпрацю з благодійною організацією “БФ “ДІГНІТАС” (DIGNITAS). Співробітництво буде спрямовано на забезпечення єдиного системного підходу до формування та реалізації державної ветеранської політики, у тому числі розвитку ветеранського підприємництва.

Меморандум підписали міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та директорка й засновниця “БФ “ДІГНІТАС”, відома волонтерка Люба Шипович.

Так, сторони співпрацюватимуть у

 • підготовці та проведенні освітніх заходів, конференцій, бізнес форумів для ветеранів й ветеранок
 • забезпеченні участі українських компаній, засновниками чи співзасновниками яких є ветерани, в міжнародних виставках, ярмарках в Україні та за кордоном
 • забезпеченні сприятливих умов розвитку потенціалу ветеранських підприємств, виведення ветеранських товарів та послуг на зовнішні ринки
 • захисті прав та інтересів ветеранів-підприємців тощо.

Зазначимо, що днями аналогічний меморандум про співпрацю щодо реінтеграції ветеранів та соціальної допомоги був укладений між Фондом DIGNITAS та Українським ветеранським фондом (УВФ) – державною установою, що діє при Мінветеранів.

“Наразі вся наша команда працює над тим, щоб наші Захисники і Захисниці після перемоги України повернулися до мирного життя, отримали від держави належну соціальну підтримку та всі можливості для самореалізації у громадах, долучилися до відновлення економіки країни, – наголосила Юлія Лапутіна. – Саме тому серед пріоритетних напрямків є підтримка й сприяння розвитку ветеранських підприємницьких ініціатив, здобуття ними профільної освіти, чи перекваліфікації, щоб бути конкрентносморожними на ринку. Ми з Українським ветеранським фондом продовжуємо підтримувати ветеранське підприємництво і зацікавлені у плідній співпраці з громадськими організаціями, які здійснюють менторську та соціальну підтримку, консультування і супровід ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих Воїнів”.

“Будемо робити акцент на соціальну підтримку в період переходу до цивільного життя поранених ветеранів, котрі за станом здоров’я уже не можуть на полі бою захищати країну, але вони й надалі хочуть у цивільному житті відігравати роль Захисників”, – говорить перший заступник виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслана Величко. Спільні проєкти УВФ та DIGNITAS будуть впроваджуватись на основі статистичних даних та аналізу. Йдеться, зокрема, про навчання ветеранів та подальшу їхню затребуваність на ринку праці.

На завершення зустрічі Юлія Лапутіна вручила Любі Шипович пам’ятний подарунок – коїн від For Ukrainian Soldiers – компанії, яку заснували троє друзів: ветеран та волонтери. Він виготовлений з металу російського військового літака, збитого нашими Захисниками над Україною.

 • Українська правозахисниця Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод і лауреат […]

  Continue reading
 • Наприкінці квітня ми розпочали проєкт #HelpBucha для допомоги постраждалим родинам […]

  Continue reading
 • Біля станції метро «Контрактова площа» продовжується облаштування території «Спаського кварталу». […]

  Continue reading
 • Українська правозахисниця Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод і лауреат […]

  Continue reading
 • Наприкінці квітня ми розпочали проєкт #HelpBucha для допомоги постраждалим родинам […]

  Continue reading