Благодійний фонд «Успішна Україна» заснований Ігорем Шевченком з метою реалізації проєктів, які сприяють підвищенню обороноздатності, покращенню ефективності державної влади, розвитку людського капіталу та в цілому відновленню та розвитку України. Діяльність фонду фінансується особистими коштами Ігоря Шевченка та інших небайдужих до долі України людей та компаній.

Наразі під час національно-визвольної війни України проти російських окупантів проєкти пов’язані з допомогою Збройним Силам України є пріоритетом для фонду, тому що перемога над росією є метою номер один для всього українського народу. В цьому напрямку наш фонд активно співпрацює з Dignitas Fund та Першим добровольчим мобільним шпиталем ім.Пирогова (ПДМШ).

Наш фонд також реалізує проєкт #HelpBucha, метою якого є фінансова та гуманітарна допомога сім’ям, особливо з маленькими дітьми (до 10 років), які постраждали від російської окупації в таких населених пунктах, як Гостомель, Буча, Ірпінь, Озера, Горенка, Мощун.

Успішна Україна неможлива без ефективної та чесної влади, тому наш фонд з 2021 року реалізує проєкт Інститут державної ефективності, метою якого є напрацювання плану та конкретних механізмів трансформації України в успішну країну з використанням кращих світових практик, а також відбір/ідентифікація, навчання та підготовка кадрів для державного апарату країни та місцевого самоврядування за принципом меритократії.

Також готуються до реалізації ще два проєкти, які надзвичайно важливі для України: Антикорупційний фронт, метою якого є знищення корупції в Україні, та Мрія Клуб, метою якого є побудова нового літака АН-225 «Мрія» на заміну знищеного російськими окупантами.

Якщо Ви маєте бажання особисто долучитися до будь-якого з цих проєктів, або долучити вашу компанію в якості партнера, пишіть нам тут, а якщо Ви бажаєте зробити благодійний внесок на діяльність фонду або на конкретний проєкт, ви можете це зробити тут.

Міжнародний гуманітарний проєкт метою якого є допомога постраждалим під час російської агресії.

Метою діяльності Інституту є сприяння покращенню ефективності державної влади в Україні.

Незалежна спільнота шанувальників легендарного літака АН – 225 “МРІЯ”, яка прагне побудувати нову МРІЮ.