1. Нова партія

Зареєстрована у 2017 році під назвою «Національний прагматизм», у 2019 р. партія отримала нову назву – «Успішна Україна», у 2020 р. почала розбудову та розвиток. Партія цілком самостійна, незалежна, не має жодного відношення до партії «Успішна країна» Клименка та не контролюється будь-яким олігархом чи бізнесменом.

2. Лідер

Лідером партії є Ігор Шевченко (успішний юрист, міністр екології та природних ресурсів України 2014-2015 років, кандидат в Президенти України 2019 р.).

3. Команда

Команда партії наразі знаходиться в процесі формування, як на національному, так і на регіональному рівні. До партії приймаються та обираються на посади лише ті, хто має бажання та можливість займатися активною політичною діяльністю.

4. Програма

Детальна програма партії знаходиться в процесі напрацювання, проєкт програми буде оговорюватися серед членів партії і її прихильників. Програма буде затверджена з’їздом партії перед початком більш активної фази діяльності партії.

5. Меритократія

Принципом побудови команди партії, а також висування кандидатів на виборах та на державні посади, є меритократія (влада достойних – чесних та найкомпетентніших – тобто перевага особистих якостей/достоїнств людини над будь-якими іншими чинниками).

6. Соціальний лібералізм

Основою ідеології партії є соціальний лібералізм – це свобода особистості, соціальна справедливість та постійне покращення життя кожної людини завдяки ефективному регулюванню державою ринкової економіки для запобігання зловживань таких як монополізм, фінансові махінації тощо.

7. Національний прагматизм

Влада в Україні повинна керуватися принципом національного прагматизму (національні інтереси понад усе) та здоровим глуздом з урахування кращих прикладів з усього світу, а не вдаватися до політичних маніпуляцій та загравань перед Євросоюзом, Росією чи США. Ми повинні керуватися принципом взаємної вигоди, а не підпорядкуватися економічним чи політичним інтересам інших країн. Розвиток національної високотехнологічної промисловості та енергетична незалежність повинні стати економічним пріоритетом влади.

8. Закон і порядок

Ми вважаємо, що закон і порядок (справедливі закони, невідворотність покарання за їх порушення, рівність всіх перед законом, дієві правоохоронні органи, неупереджений, швидкий та компетентний суд) є основою основ держави без яких неможливе ефективне функціонування держави. Ніякі реформи не можливі без закону і порядку.

9. Рішучість

Ми налаштовані дуже рішуче щодо знищення корупції, покарання винних та відсторонення олігархів від влади, які грабують Україну та кожного її громадянина. Ми не будемо домовлятися з олігархами чи корупціонерами, ми будемо їх судити та садити за ґрати.

10. Фінансування

У партії немає «власника» чи олігарха, який її фінансує. Наразі, необхідні потреби забезпечуються за рахунок благодійних внесків членів партії, в тому числі в натуральній формі (офіс, транспорт, зв’язок тощо). Згодом планується залучити до фінансування ширше коло наших однодумців, в тому числі успішних підприємців.

11. Об’єднання

Ми прагнемо об’єднати всіх, хто готовий відкинути певні ідеологічні розбіжності та об’єднатися для досягнення двох першочергових завдань – захист від зовнішньої агресії та відновлення порядку та справедливості в країні: рівність перед законом та невідворотність покарання за його порушення, швидке та справедливе правосуддя, меритократична кадрова політика і знищення олігархату. Це безумовний пріоритет! Без виконання цього завдання все решта немає сенсу. Лише після виконання цього завдання можна повернутися до дискусій про спірні ідеологічні питання.